16.08.2014

0 Komentarzy,

Karolina Sikorska-Bednarczyk,

Kupon rabatowy – specjalnie dla czytelników bloga

Moi drodzy Czytelnicy Bloga  🙂

W podziękowaniu dla Was, przygotowałam specjalną ofertę dla  potrzebujących porady prawnej.

Specjalnie dla Was przygotowałam kupon-rabatowy uprawniający do uzyskania 20% zniżki na poradę prawną z zakresu prawa pracy/prawa oświatowego. Kupon jest do wykorzystania do 31.10.2014 roku. Wystarczy go pobrać, wydrukować lub zapamiętać podane hasło (w kuponie). Każda porada prawna odbywa się przy filiżance kawy lub herbaty.

Mogą z niej skorzystać zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Może być również przekazany potrzebującym kolegom bądź koleżankom.

Zniżka obowiązuje również przy kontakcie telefonicznym bądź e-mailowym. Jednak wówczas udzielenie porady prawnej ze zniżką poprzedzone być musi wpłatą obniżonej kwoty na rachunek bankowy.

Do zobaczenia  🙂

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 502 878 305e-mail: kancelariabatna@wp.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelariabatna@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: