27.02.2016

0 Komentarzy,

Karolina Sikorska-Bednarczyk,

Równość w dostępie do usług

Spieszę do Ciebie 🙂 znad materiałów, książek , tekstów i innych pomocy naukowych 🙂 Przebijam się …

Pracę nad doktoratem – do poniedziałku muszę skończyć – przerwał mi telefon 🙂 Zadzwonił Pan z pytaniem, czy obsługujemy również mężczyzn.

UPS! pomyślałam, czy to w ogóle możliwe? 🙂 

Pan ma problem prawny, szuka prawnika, a w kilku kancelariach do których dzwonił odpowiedziano mu, że obsługują w tym zakresie jedynie kobiety. Rozpoczęła się rozmowa, że generalnie obserwuje się obecnie trend oferowania wielu usług jedynie kobietom, widać kursy, szkolenia, rozwój jedynie dla kobiet. Zawody stają się bardziej sfeminizowane – np w sądach rodzinnych (rejonowych) w większości orzekają kobiety, w szkołach mężczyźni uczą jedynie wuefu. Przyznałam Panu rację, co oczywiście  nie oznacza, że to jest złe.

Dlatego zapewniam 🙂 w naszej Kancelarii, jak i na blogu i wszędzie gdzie jestem : Zapraszam i doceniam Panów 🙂 – ostatnio na szkoleniu było ich aż 9 – na 40 osób 🙂 pracowało się wspaniale 🙂 

Pan został Klientem naszej Kancelarii i pomożemy Mu z przyjemnością 🙂

A Ciebie Mężczyzno zachęcam do większej aktywności i miło witam na blogu 🙂 

Odezwiesz się ? 🙂 

a_kuku_11

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelariabatna@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: