24.12.2016

0 Komentarzy,

Karolina Sikorska-Bednarczyk,

Święta Bożego Narodzenia :)

Wszystkim Czytelnikom, Sympatykom, Przyjaciołom i Klientom z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Radości z Narodzin Bożego Dziecięcia, Wiary, że wszystko co robicie ma sens, Nadziei, że spełnią się Wasze plany i  marzenia oraz Miłości, która spływa na każdego z Was i jest podstawą wszystkiego.

Życzę Wam bliskości, wymarzonych prezentów, chwili dla siebie oraz zadumy w ciszy. Przeżywania dzisiejszego dnia najpiękniej, jak potraficie.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia! 🙂 

cudne

Zatrzymajcie się na chwilę i posłuchajcie dwóch piosenek świątecznych, które wyrażają nastrój Tych Świąt 🙂 

Jest taki dzieńhttps://www.youtube.com/watch?v=_vEQcHVTNHY&feature=youtu.be

Kto wie czy za rogiemhttps://www.youtube.com/watch?v=aGhOxraL4VE

Ps. w końcu będę miała chwilę odpowiedzieć na Wasze komentarze i napisać co mam Wam do przekazania 🙂 do usłyszenia 🙂 teraz lecę z psem i lepić pierogi 🙂

Pamiętajcie, nie ma obowiązku dyżurowania w okresie w świątecznym w szkołach. Dyrektorzy mogą, ale nie muszą organizować dyżurów dla dzieci i młodzieży.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 502 878 305e-mail: kancelariabatna@wp.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelariabatna@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: