13.05.2020

0 Komentarzy,

Karolina Sikorska-Bednarczyk,

Dziękuję! :) chwalę się :)

Dzisiaj rano na Facebooku znalazłam taki wpis :

Uwielbiam najlepszą prawniczkę oświatową na świecie, która ma wiedzę i serce. Korzystałam, korzystam i będę korzystać z jej porad i pomocy, bo, podobnie jak inni, wkładam w pracę dużo serca, energii i wysiłku i nie pozwolę innym odebrać nam pasji i motywacji do pracy. Innym też to polecam.

Jeśli nie znamy się na fryzjerstwie, to idziemy do fryzjera. Dlaczego tak trudno nam korzystać z porad prawnych? Czego się boimy? Po co tracimy nerwy na jałowe rozmowy i przekraczanie prawa wynikające z jego nieznajomości czy przypadkowych interpretacji?

Dowodem na ten strach są wpisy na forach nauczycielskich, często anonimowe. Lepiej załatwić pewne sprawy fachowo. To jak jedzenie chleba bez zakalca. Jesteśmy syci i nie mamy niestrawności.

Dziękuję Ci Karolina Sikorska-Bednarczyk, że jesteś.  Będę Cię polecać wszystkim, by pracowało się nam dobrze, spokojnie, w normalnych warunkach, byśmy mogli z uśmiechem wchodzić do klasy. Dosyć żenujących spektakli jak ten w Brześciu Kujawskim…

Bardzo za niego dziękuję, bo nadaje sens mojej pracy 🙂 pokazuje, że jestem Wam potrzebna a to najlepsze uczucie ever 🙂 Chętnie dzielę się z Wami swoją wiedzą, wspieram, pomagam i JESTEM 🙂

Przepełnia mnie wdzięczność 🙂

Chcę zrobić wszystko, by zawód nauczyciela odzyskał swoją godność. Chcę, by nauczyciele przestali się bać. Chcę, by znali swoje prawa i przepisy prawa.

Wiedza bowiem buduje pewność siebie!

Asertywność pomaga przetrwać nawet największe burze.

A godność nawet na kolanach pozwala iść śmiało naprzód 🙂

Dziękuję Wam!

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: