02.10.2015

0 Komentarzy,

Karolina Sikorska-Bednarczyk,

Pomorze pomoże w problemie mobbingu i dyskryminacji.

Mimo, że nadal jestem na zwolnieniu lekarskim to staram się Ciebie nie zaniedbywać. 

Ostatnio znowu modny stał się temat mobbingu. Jednego dnia ukazały się dwa artykuły o mobbingu, do których przeczytania Cię zapraszam – Polskie królestwo mobbingu oraz Mobbing, czyli jak nie wpaść w toksyczną pułapkę? .

Stowarzyszenie Antymobbingowe im. Barbary Grabowskiej, które prowadzę otrzymało dofinansowanie z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na zrealizowanie projektu pt. “Pomorze pomoże w problemie mobbingu i dyskryminacji”.  W jego ramach udzielimy pomocy prawnej i psychologicznej 80 osobom, a z prawnikiem można także porozmawiać na bieżąco na stronie internetowej www.antymobbingrabowskiej.pl . W Radio Gdańsk usłyszysz także zaproszenie do spotkania z nami.

Jeśli jesteś z województwa pomorskiego i doświadczasz mobbingu lub dyskryminacji to serdecznie Cię zapraszamy do konsultacji. Jesteśmy gotowi pomóc rozpoznać problem i go rozwiązać.

Jeśli Ty sam nie potrzebujesz, to przekaż Komuś kto tej pomocy może potrzebować.

Serdecznie Cię pozdrawiam 🙂

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 502 878 305e-mail: kancelariabatna@wp.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelariabatna@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: