02.10.2015

0 Komentarzy,

Karolina Sikorska-Bednarczyk,

Pomorze pomoże w problemie mobbingu i dyskryminacji.

Mimo, że nadal jestem na zwolnieniu lekarskim to staram się Ciebie nie zaniedbywać. 

Ostatnio znowu modny stał się temat mobbingu. Jednego dnia ukazały się dwa artykuły o mobbingu, do których przeczytania Cię zapraszam – Polskie królestwo mobbingu oraz Mobbing, czyli jak nie wpaść w toksyczną pułapkę? .

Stowarzyszenie Antymobbingowe im. Barbary Grabowskiej, które prowadzę otrzymało dofinansowanie z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na zrealizowanie projektu pt. „Pomorze pomoże w problemie mobbingu i dyskryminacji”.  W jego ramach udzielimy pomocy prawnej i psychologicznej 80 osobom, a z prawnikiem można także porozmawiać na bieżąco na stronie internetowej www.antymobbingrabowskiej.pl . W Radio Gdańsk usłyszysz także zaproszenie do spotkania z nami.

Jeśli jesteś z województwa pomorskiego i doświadczasz mobbingu lub dyskryminacji to serdecznie Cię zapraszamy do konsultacji. Jesteśmy gotowi pomóc rozpoznać problem i go rozwiązać.

Jeśli Ty sam nie potrzebujesz, to przekaż Komuś kto tej pomocy może potrzebować.

Serdecznie Cię pozdrawiam 🙂

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: