26.05.2015

2 Komentarzy,

Karolina Sikorska-Bednarczyk,

Ponad 1379 odsłon w dniu 26.05.2015 r. :)

W dniu wczorajszym mój blog przekroczył 1000 odsłon (dokładnie 1379).

Najczęściej czytanym artykułem jest ten o rozwiązywaniu stosunku pracy z nauczycielem. Jednocześnie polecam Poradnik zwalnianego nauczyciela, byś wiedział co zrobić i jak się bronić.

Ogromnie się cieszę i bardzo Wam dziękuję, że tyle osób uznało go za godny uwagi. Jednocześnie stanowi to sporą motywację do pisania dalej 🙂 Wiem, że warto, że czytacie i robi się to dla Was źródło informacji.

Zachęcam gorąco do komentowania wpisów, do czytania aktualności. Jeśli jakieś zagadnienie Cię interesuje, potrzebujesz w zakresie tematyki bloga jakiejś interpretacji – daj mi znać. Napiszę o tym. Chcę byś czuł się ważny i zauważony.

9b41281048_hura_ja

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 502 878 305e-mail: kancelariabatna@wp.pl

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Kinga 19 sierpnia, 2016 o 14:33

Dzień dobry.
Od końca czerwca jestem nauczyciele. Kontraktowy. Od 1 września otrzymuje kolejną umowę o prace w tej samej placówce. Niestety nie wiem na ile ona będzie ( rok czy więcej ). Chciałabym zajść w ciążę, lecz nie wiem jak wyglądałby okres macierzyńskiego oraz L4, jak wyglądałoby przedłużenie umowy.?
Pozdrawiam

Odpowiedz

Karolina Sikorska-Bednarczyk 3 września, 2016 o 16:12

Szanowna Pani, mam nadzieję, że wszystko jest już jasne i wie Pani jaką dostała Pani umowę 🙂 Pozdrawiam.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelariabatna@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: