24.11.2014

0 Komentarzy,

Karolina Sikorska-Bednarczyk,

Porady prawne dla Czytelników Bloga, czyli dla Was

IMG_3123Dziękuję Wam Wszystkim za odwiedziny na moim blogu 🙂 bardzo mi miło, że czytacie co piszę i mam wielką nadzieję, że korzystacie z informacji zawartych w moich artykułach.

Jednocześnie pod artykułami zamieszczacie pytania, które nadają się na udzielanie porad prawnych, a nie na komentarze. Chętnie na wszystkie bym odpowiedziała, acz nie starczy na wszystko czasu 🙁

Zauważam więc, że potrzebujecie pomocy prawnej. 

Stąd mam propozycję 🙂 napisz do mnie, umów się, poproś o pomoc. Tak szybciej uzyskasz wsparcie.

Niestety porady – także te telefoniczne czy e-mailowe nie są bezpłatne. Koszt porady to 100 zł brutto.

Po jej opłaceniu – na rachunek bankowy – poświęcę Tobie tyle czasu, ile potrzebujesz, bądź udzielę wyczerpującej porady pisemnie.

Oczywiście zrobię wszystko, co w mojej mocy, by odpisać również na pytania z komentarzy. Jeśli chcesz uzyskać pomoc w komentarzu – opłać ją.

Moją pracą jest pomoc Tobie i za to należy mi się wynagrodzenie 🙂 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 502 878 305e-mail: kancelariabatna@wp.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelariabatna@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: