08.02.2015

2 Komentarzy,

Karolina Sikorska-Bednarczyk,

Przepraszam, że Was zaniedbałam :(

Moi Drodzy Czytelnicy!

Przepraszam Was najmocniej, że Was zaniedbałam. Umilkłam na jakiś czas, choć przypominacie mi o swoim istnieniu. Za co Wam gorąco dziękuję 🙂 Niestety obowiązki żony oraz remont pochłonęły cały mój czas wolny, a potrzeby nauczycieli z rejonu Gdańska czas zawodowy.

Obecnie zajmuję się opiniowaniem dla Związku Zawodowego zamiaru zlikwidowania 35 szkół i placówek z regionu gdańskiego, do czego przymierzają się nasi Włodarze ! 🙁 przykra jest forma, o której wszyscy się o tym dowiedzieli – załączam plik z informacjami na ten temat – Pałac Młodzieży to nie wszystko . Wyobraź sobie, że nastąpiło to z prezentacji multimedialnej autorstwa Vice prezydenta miasta 🙁

Tymczasem jest to wbrew prawu. O tym jednak za chwilę, jak skończę pisać opinie.

Pod koniec miesiąca umieszczę na blogu poradnik dla zwalnianych bądź przenoszonych do innych placówek, nauczycieli i zachęcam do podzielenia się nim z tymi, którzy go mogą potrzebować 🙂

Dziękuję, że ze mną jesteście i obiecuję więcej Was nie zaniedbywać 🙂

Piszcie proszę swoje sugestie, problemy i potrzeby 🙂 Na maile i komentarze staram się odpisywać regularnie 🙂

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Bogumiła 1 listopada, 2015 o 14:22

Witam Panią!
Bardzo proszę o wyjaśnienie pojęcia, które od pewnego czasu bardzo smuci nauczycieli i rodziców. Chodzi o tzw. wygaszanie gimnazjów. Czy jest różnica pomiędzy zamykaną , likwidowanią szkołą a wygaszaną? Czym to skutkuje dla pracującego tam pedagoga.Pozdrawiam gorąco.

Odpowiedz

Karolina Sikorska-Bednarczyk 15 grudnia, 2015 o 14:17

Witam, odnośnie różnicy pomiędzy wygaszaniem a likwidowaniem, wygaszanie oznacza stopniową likwidację danej placówki oświatowej, nie radykalną- jak jest przy likwidacji. Skutek dla nauczycieli również jest łagodniejszy, albowiem w takiej sytuacji to na organie prowadzącym szkołę spoczywa obowiązek zapewnienia pracy wszystkim zatrudnionym. Pozdrawiam.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: