19.05.2015

0 Komentarzy,

Karolina Sikorska-Bednarczyk,

Świetlica-miejsce opieki czy przechowania dzieci?

Witaj!

dziękuję, że o mnie pamiętasz 🙂 po powrocie z urlopu zatrzymało mnie wiele obowiązków służbowych, w tym szkoleń i konferencji.

W dniu 12 maja 2015 roku brałam udział jako prelegent w Konferencji na temat roli świetlicy w obecnym kształcie szkoły. Miałam okazję wygłosić referat pod tytułem: Prawne uwarunkowania funkcjonowania świetlic szkolnych.

O całej konferencji możesz przeczytać tutaj. Za pewien czas ukaże się również mój artykuł o tej tematyce w Przeglądzie Oświatowym, o czym Cię zaraz poinformuję.

A może masz jakieś ciekawe sugestie odnośnie pracy świetlicy? Podziel się nimi proszę 🙂

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 502 878 305e-mail: kancelariabatna@wp.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelariabatna@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: