17.06.2020

0 Komentarzy,

Monika Grzegorzewska,

To był pierwszy LIVE na nowej stronie Fb – dziękuję za obecność!

Szanowni Państwo,

za nami pierwsze spotkanie na żywo na Facebooku – dziękuję za tak liczną obecność. Jeśli nie widzieli Państwo spotkania, można je włączyć tu:

Rozmawialiśmy o podstawowych prawach nauczyciela. Odpowiedziałam też na WSZYSTKIE Państwa pytania. Ponieważ pojawiają się kolejne, zapraszam serdecznie do zamkniętej grupy na Facebooku: Nauczycielu, poznaj swoje prawa – grupa wsparcia.

Webinar – 22 czerwca: kolejna okazja do spotkania

22 czerwca 2020 roku o godz. 18.00 porozmawiamy o ekwiwalencie za sprzęt używany w pracy. Spotkanie odbędzie się w formie webinaru, czyli zamkniętego wykładu online. Na wykład obowiązują zapisy. Zapraszam do wpisania się na listę osób zainteresowanych: Webinar 22 czerwca.

Darmowy e-book: pobierz teraz!

Nadal możecie Państwo pobrać całkowicie za darmo e-book „Czas pracy nauczyciela”. Pobierając ten prezent, wyrażacie Państwo zgodę na otrzymywanie newslettera Karty Nauczyciela, w którym informuję o wielu aspektach praw nauczyciela.

Wkrótce ruszy sklep internetowy

Co ze streszczeniem spotkania live w formie e-booka, który zapowiedziałam podczas transmisji?

E-book ze streszczeniem otrzymają osoby, które były obecne na żywo podczas transmisji. Dla pozostałych przygotujemy wersję do zakupu w przystępnej cenie – po 22 czerwca ruszy nasz sklep internetowy, oferujący produkty elektroniczne. Jak widać, dzieje się i będzie się działo!

Serdecznie proszę o recenzję

Jeśli podobał się Państwu live, proszę o odpowiedź na ten wpis lub pozostawienie recenzji na stronie na Facebooku.

Pisząc taką recenzję wyrażacie Państwo zgodę na publikację z podpisem w moich mediach w Internecie.

Dziękuję i do zobaczenia!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 502 878 305e-mail: kancelariabatna@wp.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelariabatna@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: