Zasady udzielania porad prawnych

Witaj Drogi Czytelniku,

w związku z coraz większą ilością pytań prawnych w komentarzach do artykułów umieszczonych na blogu informuję, iż nie jest to miejsce na porady prawne 🙁 

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy prawnej – uzyskać poradę prawną, do czego Cię bardzo zachęcam – skorzystaj z formularza kontaktowego.

Odpowiadanie na pytania kierowane przez Ciebie zwykle sprawia mi niezwykłą przyjemność, bo wiem, że Tobie pomagam, a jednocześnie, że moja wiedza jest Tobie potrzebna.

Jednak wybacz mi, że jedyną bezpłatną wiedzą, jaką Tobie zaoferuje będzie ta, którą zamieszczam w swoich wpisach. Nie mogę udzielać porad prawnych za darmo, gdyż utrzymanie kancelarii, pogłębianie swojej wiedzy, dostęp do prawniczych programów z orzecznictwem sądowym to koszty niezbędne do opłacenia.

Pomoc prawna to usługa polegająca na przekazaniu swojej wiedzy, swojego doświadczenia, pogłębiania cały czas wiadomości, by móc przekazać je tym potrzebującym.

Stąd zadając mi pytanie, chcę byś wiedział/a, że decydujesz się na płatną usługę. Koszt opłaty zależny jest od zakresu oczekiwanej pomocy, jednak nie przekracza ceny porady prawnej w kancelarii.

Skorzystaj, a przekonasz się, że warto. Nadal bowiem przekażę Tobie swoją wiedzę i będę mogła poświęcić Tobie tyle czasu, ile będziesz potrzebować.

Dziękuję 🙂

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Krystyna 28 sierpnia, 2015 o 17:38

Dzień dobry
Proszę o udzielenie mi porady prawnej i poinformowaniu mnie o kosztach usługi.

Czy nauczyciel przebywający na urlopie dla poratowania zdrowia może odbyć szkolenie za granicą lub w kraju w ramach programu Erasmus+? Dwutygodniowe szkolenie jest realizowane z funduszy UE, a mobilność nie wiąże się z wykonywaniem żadnej pracy zarobkowej, ani sprawowaniem opieki nad uczniami. Celem szkolenia jest tylko i wyłącznie dokształcanie się i podnoszenie kwalifikacji.

Ponieważ bardzo zależy mi na czasie, a mamy z dyrektorem rozbieżne zdania na ten temat, uprzejmie proszę o szybkie załatwienie mojej prośby.

Pozdrawiam
Krystyna Błażewska

PS. Bardzo dobra inicjatywa z tym blogiem!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.